5 4 3 2 1

Jméno: *
Príjmení: *
Ulice: *
Mesto: *
PSC: *
Stát:
Telefon: *
E-mail: *
Rok narození: *
Pohlaví:Žena Muž
Díte: Jsem díte 6 - 14 roku.
Štafeta: Prihlašuji se do štafety. Pro štafetu musí být prihlášeni minimálne 2 závodníci.
* Název štafety
*
Triko: Objednávám si triko za cenu 200 Kc.
"S" "M" "L" "XL" "XXL" * Vyberte velikost trika
Souhlas:* Souhlasím a do této akce se registruji na vlastní nebezpecí.

Nejsem internetový robot... :o8vtigfdwu (Zkopírujte tento text do polícka níže)
*

* Údaje je nutno vyplnit


Startovné 2019

Startovné je letos rozděleno na kategorie dle data úhrady.

Startovné hlavní závod : děleno na kategorie dle data úhrady.

Kategorie A: 300 Kč do  14.6.2019

Kategorie B: 400 Kč do 15.7.2019

Kategorie C: 500 Kč po 15.7.2019 a na místě

Startovné štafety : 

Kategorie A: 900 Kč do 15.7.2019

Kategorie B: 1200 Kč po 15.7.2019 a na místě

Startovné děti :

Kategorie A: 100 Kč do 15.7.2019

Kategorie B: 150 Kč po 15.7.2019 a na místě

Startovné uhraďte na č.účtu 278378534/0300 ČSOB, a.s., , pobočka Zábřeh!!! 
Jako variabilní symbol uveďte váš datum narození, do zprávy příjemci vaše jméno a slovo kvadriatlon. Rozhodující je datum připsání částky na uvedený účet!!!

Za předem přihlášené se považují jen ti závodníci, kteří zaplatili na náš účet v uvedených datech startovné. Všichni ostatní v rámci prezentace před závodem musí absolovat registrační     proces!!! Zaplacené startovné již nevracíme. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k nutnosti předobjednání třiček je datum 12.7.2019 posledním možným dnem objednání a uhrazení. Poté bude možno trika zakoupit v omezeném množství přímo u registrace v den závodu.Děkujeme za pochopení.

Při úspěšné registraci obdržíte potvrzovací email do schránky kterou uvedete a uvidíte se ve startovní listině.Pokud Vám email nedojde nebo se neuvidíte ve startovní listině, prosím registraci opakujte.

(89 přihlášení)
Řazení startovní listiny podle kriterií proveďte kliknutím na název sloupce v záhlaví startovní listiny.

Poradí :: Príjmení :: Jméno :: Mesto :: Nar. :: Registrováno :: Zaplaceno
1 Barták Jaroslav Olomouc 1978 13.06. 2019 ANO
2 Bednarský Vojtěch Šumperk 1997 09.07. 2019 ANO
3 Bednarský Václav Šumperk 2001 09.07. 2019 ANO
4 Beránek Jan Černožice 1992 23.06. 2019 NE
5 Bílek Michal Zábřeh 1995 02.02. 2019 NE
6 Blažek David Kožušany 2007 10.07. 2019 NE
7 Brandýs Dominik Olomouc 1992 18.07. 2019 NE
8 Brandýs Roman Olomouc 1963 19.07. 2019 NE
9 Bruštíková Amélie Anna Zábřeh 2007 27.06. 2019 ANO
10 Bruštíková Rozálie Mia Zábřeh 2008 27.06. 2019 ANO
11 Burgetová Lenka Zábřeh 1987 14.06. 2019 NE
12 Čech Roman Zábřeh 1979 06.05. 2019 ANO
13 Dominikova Veronika Praha 8 1993 14.07. 2019 NE
14 Dušánek Václav Zábřeh 2001 08.07. 2019 NE
15 Dušková Lenka Dolní Studénky 1980 07.06. 2019 ANO
16 Feichtinger Lukas Brusperk 1987 27.02. 2019 NE
17 Fic Martin Prostějov 1975 17.06. 2019 ANO
18 Foltys Jiří Opava 1976 04.07. 2019 NE
19 Hák Vojtěch Trutnov 1985 21.05. 2019 ANO
20 Hanslian Filip Rýmařov 1987 19.05. 2019 NE
21 Havlická Renata Budišov nad Budišovkou 1977 09.07. 2019 NE
22 Hetflajš Jiří Mohelnice 1982 08.06. 2019 ANO
23 Hetflajšová Bára Mohelnice 2011 08.06. 2019 ANO
24 Hetflajšová Adéla Mohelnice 2008 08.06. 2019 ANO
25 Jakeš Stanislav Nemile 1989 21.05. 2019 NE
26 Jalůvka Petr Krmelín 1984 25.03. 2019 NE
27 Jedenástíková Pavlína Mrsklesy 1973 08.07. 2019 ANO
28 Jeziorski Piotr Zabełków 1978 15.07. 2019 ANO
29 Jindra Matouš Praha 6 1985 12.07. 2019 ANO
30 Klemš Jiří Zábřeh 1991 10.06. 2019 ANO
31 Knápek Lubomír Šumperk 1959 06.06. 2019 ANO
32 Kocich Tomas Horni Datyne 1986 26.03. 2019 ANO
33 Kostka Tomáš Vikýřovice 1974 17.07. 2019 NE
34 Kristek Miroslav Prostějov 1978 15.04. 2019 NE
35 Kristek Matěj Prostějov 2008 15.04. 2019 NE
36 Kristek Radim Drahanovice 1983 03.07. 2019 ANO
37 Kristek Miroslav Prostějov 2011 18.07. 2019 NE
38 Kristková Karin Prostějov 2011 18.07. 2019 NE
39 Krutílková Kateřina Nový Jičín 2003 06.06. 2019 ANO
40 Krutílková Petra Nový Jičín 2000 06.06. 2019 NE
41 Kukulová Martina Nový Malín 1995 02.07. 2019 ANO
42 Kužel Martin Trutnov 1986 06.06. 2019 ANO
43 Kylar Vojtěch Zábřeh 2008 15.07. 2019 ANO
44 Kylarová Anna Zábřeh 2008 17.07. 2019 ANO
45 Lehar Michal Zábřeh 1985 14.06. 2019 ANO
46 Lužný Filip Šenov u Nového Jičína 1992 25.06. 2019 ANO
47 Lužný Ivo Bystročice 1965 11.07. 2019 ANO
48 Matouš Daniel Praha 8 1982 18.07. 2019 NE
49 Mikula Jan Frýdek-Místek 1990 10.07. 2019 NE
50 Mrazková Karolína Jablunkov 1995 11.07. 2019 ANO
51 Navrátil Tim Uničov 2006 15.07. 2019 NE
52 Navrátil Lukáš Uničov 2006 15.07. 2019 NE
53 Nesetová Tereza Litovel 1989 14.07. 2019 ANO
54 Odstrčilová Klára Zábřeh 2009 30.06. 2019 ANO
55 Opíchal Tomáš Bolatice 1970 01.07. 2019 ANO
56 Pajer Ondřej Brno 1989 05.07. 2019 NE
57 Peteja Matúš Ludgeřovice 1973 22.06. 2019 ANO
58 Petraš Roman Zábřeh 1980 17.06. 2019 ANO
59 Pilnÿ Miroslav Karlovy Vary 1962 17.07. 2019 NE
60 Planička Jiří Litovel 1988 16.07. 2019 ANO
61 Planička Robert Zábřeh 1976 17.07. 2019 NE
62 Planičková Julie Zábřeh 2009 19.07. 2019 NE
63 Poláčková Pavlína Vyškov 1996 13.07. 2019 ANO
64 Růžička Jan Zábřeh 1991 29.05. 2019 NE
65 Rybnikář Antonin Šterneberk 1984 03.07. 2019 NE
66 Řehák Hugo Praha 6 2008 18.07. 2019 NE
67 Sadil Antonín Zábřeh 1985 05.06. 2019 ANO
68 Sedláček Roman Lanškroun 1964 19.06. 2019 ANO
69 Sedláček Roman Lanškroun 1964 20.06. 2019 NE
70 Skalická Zuzana Olomouc 1994 12.06. 2019 ANO
71 Sléžka Michal Zábřeh 1983 12.06. 2019 ANO
72 Srovnal Jaroslav Hrabišín 1972 18.07. 2019 ANO
73 Szurek Sławomir Wodzisław 1971 15.07. 2019 ANO
74 Šenk Josef Uničov 2010 15.07. 2019 NE
75 Šenk Vašík Uničov 2014 15.07. 2019 NE
76 Šilberský Martin Litovel 1988 09.07. 2019 ANO
77 Šimková Barbora Čeladná 1994 16.07. 2019 NE
78 Škola Ivo Olomouc 1964 15.07. 2019 ANO
79 Šotola Michal Lesnice 2013 11.07. 2019 ANO
80 Šotolová Tereza Lesnice 2008 11.07. 2019 ANO
81 Švorčík Petr Dolní Studénky 1976 04.06. 2019 ANO
82 Trtil Tomáš Olomouc 1979 27.05. 2019 ANO
83 Unzeitig Lubomír Kobylnice 1984 28.05. 2019 ANO
84 vrba Ivo Přerov 1980 30.06. 2019 ANO
85 Węgrzyk Stefan WODZISŁAW ŚLĄSKI 1964 14.07. 2019 ANO
86 Zamazal Patrik MOUNTAINTIME 1972 28.06. 2019 NE
87 ziółkowski julian Gdańsk 1967 02.02. 2019 ANO
88 Ženatý Tomáš Zábřeh 1980 14.06. 2019 ANO
89 Žouželka Tomáš Zábřeh 1976 11.07. 2019 ANO
ŠTAFETY (62 přihlášení)
Řazení startovní listiny podle kriterií proveďte kliknutím na název sloupce v záhlaví startovní listiny.

Štafeta Typ Beh Nar. Plavání Nar. Brusle Nar. Kolo Nar.
Crossfit Olomouc Smíšená Michaela Palova 1990 Radim Svačina 1991 Jan Kašpárek 1992 Michal Purgert 1987
Do Race-King team Muži martin bartoš 1979 1991 1992 1987
Drtíci + Tom Smíšená Pavla Drlíková 1983 Miroslav Drlík 1983 Eva Drlíková 1989 Tomáš Hlavatý 1987
Family team Muži Adam Žanda 1991 Mojmír Jančík 1963 Šimon Nykel 1997 Miroslav Žanda 1995
FOTŘÍCI Muži Jiří Verner 1982 Jan Hampl 1981 1997 1995
Immortals Muži Luboš Bláha 1987 Martin Crha 1991 Jiří Parma 1979 David Horký 1984
Kapitán a Já Muži David Kochwasser 1996 1991 Tomáš Malec 1994 1984
Kožušansko-Nedvězácká dvojka Ženy 1996 Alžběta Brenzová 2000 1994 1984
Olafové Smíšená Radek Kubíček 1993 Martin Budina 2005 Nela Budinová 1996 Zdeněk Hein 1977
Petrohue chicas Ženy Lenka Knebelová 1980 Zuzana Hanuliaková 1985 Zuzana Hanuliaková 1985 Lenka Knebelová 1981
Race-King team Muži martin bartoš 1979 David Janků 1982 Otakar Hrdina 1978 Milan Stryk 1985
Rajec City SK Muži 1979 1982 Jiri Polcer 1984 1985
Rakeťáci Smíšená Lukáš Antl 1995 Kateřina Reichlová 1995 Kateřina Kubíčková 1995 Petr Serafín 1995
Run for Lupus Smíšená Zbyněk Trunečka 1996 Kristýna Jílková 1993 Zdeněk Jarmar 1991 Milan Hampl 1991
SK City Rájec Smíšená Zuzana Keszelá 1990 Eva Planičková 1997 Jiri Polcer 1984 Patrik Němec 1990
SZM Ženy 1990 1997 1984 Petra Vychodilová 1989
SZM Ženy 1990 Marie Neubauerová 1995 1984 1989
TJ Primarko & CergovRun Muži Tomáš Bačo 1984 Katerina Kubacova 1985 Jiri Kubac 1984 Lukáš Višnovský 1985
Tough guys Smíšená Aleš Mračko 1991 Hana Macků 1992 Anna Janková 1991 Tomas Merta 1990
Vašek a spol. Muži Václav Dušánek 2001 1992 1991 1990
VOSA Šumvald Muži Jiří Prášil 1983 Viktor Navrátil 1976 Jakub Berka 1986 Martin Grézl 1991
DĚTI 6 - 14 ROKŮ (19 přihlášení)
Řazení startovní listiny podle kriterií proveďte kliknutím na název sloupce v záhlaví startovní listiny.

Poradí :: Príjmení :: Jméno :: Mesto :: Nar. :: Registrováno :: Zaplaceno
1 Blažek David Kožušany 2007 10.07. 2019 NE
2 Bruštíková Amélie Anna Zábřeh 2007 27.06. 2019 ANO
3 Bruštíková Rozálie Mia Zábřeh 2008 27.06. 2019 ANO
4 Hetflajšová Bára Mohelnice 2011 08.06. 2019 ANO
5 Hetflajšová Adéla Mohelnice 2008 08.06. 2019 ANO
6 Kristek Matěj Prostějov 2008 15.04. 2019 NE
7 Kristek Miroslav Prostějov 2011 18.07. 2019 NE
8 Kristková Karin Prostějov 2011 18.07. 2019 NE
9 Kylar Vojtěch Zábřeh 2008 15.07. 2019 ANO
10 Kylarová Anna Zábřeh 2008 17.07. 2019 ANO
11 Navrátil Tim Uničov 2006 15.07. 2019 NE
12 Navrátil Lukáš Uničov 2006 15.07. 2019 NE
13 Odstrčilová Klára Zábřeh 2009 30.06. 2019 ANO
14 Planičková Julie Zábřeh 2009 19.07. 2019 NE
15 Řehák Hugo Praha 6 2008 18.07. 2019 NE
16 Šenk Josef Uničov 2010 15.07. 2019 NE
17 Šenk Vašík Uničov 2014 15.07. 2019 NE
18 Šotola Michal Lesnice 2013 11.07. 2019 ANO
19 Šotolová Tereza Lesnice 2008 11.07. 2019 ANO
Programming: Jan Novotný    |     Graph. design: Ondřej W. Voráč (blackhand.cz)    |    counter: 415850, visited: 17.10.2019, 08:40


Závod je věnován památce našeho kamaráda Ing. Jakuba Kulíška.





Tato sportovní akce se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého
 kraje -  Ladislava Oklešťka a starosty města Zábřeh RNDr. Mgr. Františka Johna, Ph.D.